П’ятниця , 19 Липень 2019Home » Країна » Про Млинівщину історичну почують у Херсоні і не тільки

Про Млинівщину історичну почують у Херсоні і не тільки

Млинівчанин представлятиме Рівненщину на міжрегіональному фестивалі
У рамках Міжрегіонального інноваційного проекту із профорієнтації учнівської молоді «ПрофіКемп», у лютому цього року в Рівному відбувся фінал регіонального проекту для учнівської молоді «Знай і люби свій край». Захід ініційований Рівненською обласною службою зайнятості. Оскільки у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості готують кваліфікованих робітників за однією із найперспективніших професій – «Агент з організації туризму», педагоги мають великий та цікавий досвід взаємодії із туроператорами та агенціями, залучаючи їх до навчального процесу, а випускники стають провідними фахівцями у галузі туризму, – підготувати дітей до наступного, фінального етапу проекту доручили представникам саме цього навчального закладу.
Як повідомила майстер виробничого навчання РЦПТО ДСЗ Інна Лугова, переможцями у номінації «Кращий гід-екскурсовод» визначено дев’ятикласників Юрія Ігнацевича та Анну Цимбалюк (Млинівська ЗОШ №3 та Демидівський ліцей). Саме вони і будуть представляти Рівненщину на міжрегіональному фестивалі у Херсоні в червні. Зауважимо, найкращими, за підсумками першого етапу конкурсу стали також команди Львівщини, Херсонщини і Закарпаття. Погодьтеся, конкуренція серйозна!
Однією з вимог конкурсу – усний виступ гіда-екскурсовода та фільм-супровід розповіді про свій край.
Керівник групи Інна Лугова розповідає: «Над фільмом працюємо вже 2 місяці. Наша мета – розробити унікальний маршрут Рівненщиною саме під цих учнів, який би максимально відображав туристичний потенціал їх батьківщини». Зауважимо, пізнавально-дослідницька робота над презентацією маршруту ведеться активно і скрупульозно: опрацьовано «море» літератури та переглянуто багато відео про Млинівщину та Демидівшину, аби віднайти «сокровенні» свідчення і пам’ятки «Відеочастку» творчого процесу забезпечує фахівець РЦПТО Руслан Слободян: опрацьовано чимало матеріалів з Інтернету, підібрано і знято колоритний матеріал, з якого змонтовано динамічний фільм-екскурс. Керівник проекту додає: «На даному етапі відпрацьовуємо з школярами виразне чітке мовлення, згодом перейдемо до звукового супроводу фільму».
Щодо сюжету: увазі глядача пропонуються унікальні туристичні об’єкти Рівненщини, а також детально презентується один із туристичних маршрутів, у якому учні передають особливу привабливість, неповторність та красу рідного краю. Зокрема, пізнавальна стежина веде до містичного Палацу Ходкевичів на Млинівщині. Об’єкт більше відомий, як палац привиду страченої Розалії Любомирської.
Звісно, і учні, і Інна Лугова націлені на успіх та перемогу! Але, яким би не був результат фіналу конкурсу, – ця надзвичайно захоплююча, творча і пізнавальна робота команди закоханих у рідний край дослідників неодмінно сприятиме високому інтелектуальному розвитку дітей, формуванню в них відповідальної громадянської позиції і, безперечно, відкриє шлях у завжди сучасну професію агента з організації туризму. Побажаймо ж нашій команді гідної оцінки їхньої праці у Херсоні, а також натхненного пошуку і нових відкриттів!

(60)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Про Млинівщину історичну почують у Херсоні і не тільки Reviewed by on . Млинівчанин представлятиме Рівненщину на міжрегіональному фестивалі У рамках Міжрегіонального інноваційного проекту із профорієнтації учнівської молоді «ПрофіКе Млинівчанин представлятиме Рівненщину на міжрегіональному фестивалі У рамках Міжрегіонального інноваційного проекту із профорієнтації учнівської молоді «ПрофіКе Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.