Неділя , 23 Лютий 2020Home » Млинівщина » Проблеми двох районів обговорили в прокуратурі

Проблеми двох районів обговорили в прокуратурі

У Дубенській прокуратурі зібрались очільники та правоохоронні органи Млинівщини та Демидівщини
У Дубенській місцевій прокуратурі під головуванням керівника прокуратури Василя Мартинюка відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів Млинівського та Демидівського районів, на якій обговорили стан боротьби зі злочинністю та протидії корупції на цих територіях за підсумками роботи 2019 року.
В заході взяли участь керівник відділу прокуратури Рівненської області, голови Демидівської та Млинівської РДА, начальники Млинівського лісового господарства, відділів поліції та представники органів місцевого самоврядування.
Під час наради обговорили стан боротьби зі злочинністю в цілому та на пріоритетних напрямах, зокрема, у сфері земельних, бюджетних відносин, протидії гральному бізнесу та корупції, а також незаконної порубки лісу.
Керівник місцевої прокуратури відмітив, що правоохоронними органами активізовано роботу з метою вирішення проблемних для регіону питань, забезпечення ефективного досудового розслідування кримінальних правопорушень та стабілізації криміногенної ситуації, про що свідчить зниження рівня злочинності на території Млинівського та Демидівського районів.
Однак, проблемними залишаються питання профілактики групової, підліткової злочинності та кримінальних правопорушень, вчинених у стані алкогольного сп’яніння, оскільки відмічається збільшення злочинів таких категорій.
Усі учасники наради висловили своє бачення у взаємодії та вирішенні піднятих проблемних питань.
Із врахуванням висловлених пропозицій, за результатами координаційної наради розроблено комплекс узгоджених заходів, які сприятимуть підвищенню ефективності боротьби зі злочинністю та її профілактики.

 

(118)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Проблеми двох районів обговорили в прокуратурі Reviewed by on . У Дубенській прокуратурі зібрались очільники та правоохоронні органи Млинівщини та Демидівщини У Дубенській місцевій прокуратурі під головуванням керівника прок У Дубенській прокуратурі зібрались очільники та правоохоронні органи Млинівщини та Демидівщини У Дубенській місцевій прокуратурі під головуванням керівника прок Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.