П’ятниця , 19 Липень 2019Home » Млинівщина » Проблеми зі здоров’ям – не перешкода для здійснення спортивних досягнень

Проблеми зі здоров’ям – не перешкода для здійснення спортивних досягнень

Спортивний клуб «Надія» руйнує бар’єри людей з особливими потребами
На Млинівщині ще у 2011 році розпочав свою діяльність районний фізкультурно-спортивний клуб інвалідів «Надія». Спортивний заклад залучає до своєї діяльності людей з вадами здоров’я. У ньому займаються діти, підлітки та дорослі з різними захворюваннями. У 2012 році на посаду директора призначили Василя Коваленка, який і донині працює.
Після святкування в області 25 річниці заснування «Інваспорту» журналіст завітав і до районного клубу «Надія» та поспілкувався з керівником.
«Фізкультурно-спортивний клуб інвалідів «Надія» працює над залученням до спорту дітей і осіб з різними нозологіями. В клубі займається близько 18 осіб, але насправді займається набагато більше. Для кращого охоплення дітей з вадами здоров’я я налагодив співпрацю з вчителями-фізкультурниками, принагідно їм щиро дякую за співпрацю. Хочу відзначити кращих спортсменів, які займають призові місця на районних і всеукраїнських змаганнях: Наталія Августін, Андрій Войчук, Юрій Ковальчук, Людмила Невада, Максим Михайлов, Діма Леошик та ще багато осіб. У нас в клубі діють всі види спорту, які пропагує область, окрім плавання. І наші спортсмени займають гарну нішу в області. Хочу сказати, що Дмитро Левицький по мірі можливості допомагає коштами для участі спортсменів в змаганнях»,– сказав Василь Коваленко.
Спортивний клуб на Млинівщині потрібний для людей, які втратили надію на повноцінне життя і зневірились. Завдяки клубу молоді люди з фізичними вадами відчувають свою необхідність в суспільстві і спорті.
Василь Коваленко має надію, що громади Млинівщини будуть працювати над розвитком спортивного клубу і всесторонньо сприяти вихованню підростаючого покоління, які мають особливі потреби.
Керівник клубу запрошує до себе всіх бажаючих, які мають проблеми з здоров’ям і бояться проявити свої спортивні здібності. «Надія» знаходиться за адресою: смт. Млинів, вул. Пушкіна, 7А.


(73)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Проблеми зі здоров’ям – не перешкода для здійснення спортивних досягнень Reviewed by on . Спортивний клуб «Надія» руйнує бар’єри людей з особливими потребами На Млинівщині ще у 2011 році розпочав свою діяльність районний фізкультурно-спортивний клуб Спортивний клуб «Надія» руйнує бар’єри людей з особливими потребами На Млинівщині ще у 2011 році розпочав свою діяльність районний фізкультурно-спортивний клуб Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.