Понеділок , 21 Жовтень 2019Home » Млинівщина » Проект Млинівської громади увійшов у дев’ятку енергоощадних проектів області

Проект Млинівської громади увійшов у дев’ятку енергоощадних проектів області

У громаді побудують приміщення для побутових теплогенераторів
Ініціативи районів та міст майже одноголосно підтримали представники ОДА, депутатського корпусу та громадськості.
Головуючі конкурсної ради – заступник голови ОДА Олександр Корнійчук та перший заступник голови облради Сергій Свисталюк.
Загалом на конкурс представили 9 енергоощадних проектів. А це – ремонт системи опалення в оженинському садочку «Орлятко» на Острожчині, встановлення теплових вузлів з можливістю регулювати споживану енергію у трьох школах Костопільського району.
У Млинівській ОТГ планують побудувати приміщення для побутових теплогенераторів на території ліцею, повідомляють в Рівненській ОДА.
Відремонтують опалення й в обласному лікувально-діагностичному центрі імені Віктора Поліщука, що в Рівному. А в обласному госпіталі ветеранів війни проведуть ремонт фізіотерапевтичного, терапевтичного та лікувального корпусів та будиночків за результатами енергоаудиту. В обласному спеціалізованому диспансері радіаційного захисту населення відремонтують вуличне та внутрішнє освітлення терапевтичного та лікувального корпусів.
«Цього року конкурсна рада відібрала вже 18 проектів. Втім ще є кошти, які виділені з обласного бюджету на реалізацію програми енергоефективності. А це 5 мільйонів гривень. Саме тому термін подачі заявок на участь у конкурсі продовжили до 17 травня. Тому громади Рівненщини можуть подавати свої пропозиції», – резюмував заступник голови ОДА Олександр Корнійчук.
Нагадаємо, загальна сума на реалізацію програми енергоефективності на цей рік складає 15 мільйонів гривень.

(124)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Проект Млинівської громади увійшов у дев’ятку енергоощадних проектів області Reviewed by on . У громаді побудують приміщення для побутових теплогенераторів Ініціативи районів та міст майже одноголосно підтримали представники ОДА, депутатського корпусу та У громаді побудують приміщення для побутових теплогенераторів Ініціативи районів та міст майже одноголосно підтримали представники ОДА, депутатського корпусу та Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.