Понеділок , 19 Серпень 2019Home » Область » Прокуратура області виявляє злочини в бюджетній сфері

Прокуратура області виявляє злочини в бюджетній сфері

На 900 тисяч гривень посадовці завдали збитків
Органами прокуратури області вживаються заходи щодо здійснення належного та якісного процесуального керівництва у кримінальних провадженнях за фактами привласнення, розтрати та зловживань, пов’язаних з бюджетними коштами, які розслідуються слідчими територіальних підрозділів Головного управління поліції Національної поліції в Рівненській області.
Всього з початку року прокурорами з обвинувальними актами скерували до суду 31 кримінальне провадження щодо вчинення злочинів у бюджетній сфері, у яких установлено збитків, заподіяних кримінальними правопорушеннями у розмірі понад 900 тис. гривень.
Значної шкоди завдано державним інтересам, внаслідок службової недбалості осіб, при використанні коштів, які виділялися в якості дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції, а також при здійсненні закупівель товарів та послуг за бюджетні кошти.
На даний час уже третя частина збитків, заподіяних кримінальними правопорушеннями, відшкодована до державного бюджету, а решта буде повернута державі після винесення судових рішень у справах.
Зокрема, завдяки організації належного процесуального керівництва прокуратури області у кримінальному провадженні по факту закупівлі за завищеною ціною товару службовими особами відділу освіти однієї з районних державних адміністрацій, в ході досудового розслідування завдані державі злочином збитки в сумі 112 тис. грн відшкодовані в повному обсязі.
За матеріалами: Прес-служба прокуратури Рівненської області

(112)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Прокуратура області виявляє злочини в бюджетній сфері Reviewed by on . На 900 тисяч гривень посадовці завдали збитків Органами прокуратури області вживаються заходи щодо здійснення належного та якісного процесуального керівництва у На 900 тисяч гривень посадовці завдали збитків Органами прокуратури області вживаються заходи щодо здійснення належного та якісного процесуального керівництва у Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.