П’ятниця , 19 Липень 2019Home » Млинівщина » Прокурор та інспектор працювали у двох школах (фото)

Прокурор та інспектор працювали у двох школах (фото)

Про відповідальність та закон учням розповіли правозахисники
Прокурором Млинівського відділу Юлією Демидюк спільно з інспектором сектору превенції Млинівського відділення Миколою Филинюком 13 травня здійснили візит до навчальних закладів Млинівського району, а саме до Пугачівської ЗОШ та Новоселівської ЗОШ.
Прокурор під час лекцій з питань правознавства ознайомила дітей з діяльністю прокуратури, а також розповіла про права та обов’язки неповнолітніх з урахуванням міжнародних норм. Разом зі школярами дискутувала про роль неповнолітніх, як повноцінних членів суспільства, у дотриманні законів.
Окрім того, детально висвітлили тему щодо профілактики запобігання булінгу серед неповнолітніх.

Лекції проходили у вигляді діалогу. Особливу цікавість у дітей викликала розповідь про кримінальну відповідальність, покарання, за вчинення певних злочинів, повідомляють у Дубенській місцевій прокуратурі.
Основною ціллю таких зустрічей є встановлення діалогу між дітьми та правоохоронцями, роз’яснення підростаючому поколінню важливості дотримання закону, що в майбутньому допоможе запобігти скоєнню правопорушень.

(88)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Прокурор та інспектор працювали у двох школах (фото) Reviewed by on . Про відповідальність та закон учням розповіли правозахисники Прокурором Млинівського відділу Юлією Демидюк спільно з інспектором сектору превенції Млинівського Про відповідальність та закон учням розповіли правозахисники Прокурором Млинівського відділу Юлією Демидюк спільно з інспектором сектору превенції Млинівського Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.