Четвер , 19 Вересень 2019Home » Млинівщина » Районна лікарня поповнилась благодійним медичним обладнанням (фото)

Районна лікарня поповнилась благодійним медичним обладнанням (фото)

У Млинівську ЦРЛ надійшла допомога із Америки
Об‘єднана міжрайонна спілка воїнів учасників АТО в Рівненській області тісно співпрацює з Млинівською центральною районною лікарнею. Нещодавно голова громадської організації Юрій Кірись домовився з представником благодійної організації США Medical Time International (штат Орегон) Олександром Кізімом про надання підтримки в районну лікарню у вигляді обладнання. Медичний заклад неодноразово приходив на допомогу учасникам АТО, та і сам головний лікар Віктор Ковальов відкритий до спілкування з військовослужбовцями.

«Наша спілка налагодила тісну співпрацю з Млинівською лікарнею. Деякі наші побратими, які повернулись із Сходу мали проблеми зі здоров’ям. І кожен окремий випадок знаходив підтримку серед місцевих лікарів, та в разі потреби скеровувався до обласних медичних установ. Тому коли випала нагода допомогти нашій лікарні ми не вагались. Ці дороговартісні вироби медичного призначення допоможуть хворим району. Орієнтовна їхня вартість понад 200 тисяч гривень. Звісно, я маю надію, що така допомога не буде одноразовою, а стане систематичною і підвищить рівень надання медичних послуг установою.

А ще в переддень професійного свята, Дня медичного працівника, хочу від імені спілки і від себе особисто привітати очільника та весь колектив зі святом. Побажати Вам здоров’я, щастя та безхмарного неба. Завдяки вашій турботі та професійній майстерності в людини з’являється віра та надія на одужання, і це найголовніше», – зазначив Юрій Кірись.

 

(559)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Районна лікарня поповнилась благодійним медичним обладнанням (фото) Reviewed by on . У Млинівську ЦРЛ надійшла допомога із Америки Об‘єднана міжрайонна спілка воїнів учасників АТО в Рівненській області тісно співпрацює з Млинівською центральною У Млинівську ЦРЛ надійшла допомога із Америки Об‘єднана міжрайонна спілка воїнів учасників АТО в Рівненській області тісно співпрацює з Млинівською центральною Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.