Вівторок , 18 Червень 2019



Home » Млинівщина » Релігійні громади району переходять до об’єднаної ПЦУ (фото)

Релігійні громади району переходять до об’єднаної ПЦУ (фото)

Млинівщина поповнилась ще однією релігійною громадою, що бажає змінити релігійну приналежність
У районі триває активний перехід вірян до об’єднаної Православної церкви України. Так, в селі Мошків, що на Млинівщині, 14 квітня релігійна громада зібралась для доленосного рішення.
«Перехід релігійної громади села до об’єднаної Православної церкви України проводився поступово і виважено. Спочатку утворилась ініціативна група, яка здійснила подворовий обхід з урною для таємного голосування. Цей обхід показав, що з 223 респондентів 166 підтримали перехід, 56 – протиі 1 опитувальник визнаний недійсним. Після підрахунку ініціативна група організувала збори релігійної громади, на які запросили настоятеля місцевого храму отця Андрія, благочинного протоієрея Володимира Левандовського, 5 священнослужителів ПЦУ та мешканців села. На збори прийшли 90 осіб, котрі 95 % голосів підтримали 7 основних питань, які є обов’язковими для процедури переходу релігійної громади Свято-Михайлівської церкви села Мошків у підпорядкування Православної церкви України», – розповів в.о старости Петро Дубчак.

(697)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Релігійні громади району переходять до об’єднаної ПЦУ (фото) Reviewed by on . Млинівщина поповнилась ще однією релігійною громадою, що бажає змінити релігійну приналежність У районі триває активний перехід вірян до об’єднаної Православної Млинівщина поповнилась ще однією релігійною громадою, що бажає змінити релігійну приналежність У районі триває активний перехід вірян до об’єднаної Православної Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.