Середа , 26 Вересень 2018Home » Країна » Розпочати будівництво можна онлайн

Розпочати будівництво можна онлайн

Українці зможуть за декілька хвилин оформити право на будівництво
В Україні запрацювала перша автоматизована електронна адміністративна послуга – реєстрація повідомлення про початок будівельних робіт на підставі будівельного паспорта.
Зокрема, це стосується будівництва приватних, садових та дачних будинків заввишки не більше двох поверхів та площею до 300 м², а також господарських будівель та споруд, гаражів.
Новий сервіс дозволяє українцям, не виходячи з дому, за декілька хвилин оформити право на власне будівництво без участі посадових осіб. Адже нова е-послуга надається повністю в автоматичному режимі: користувачі заповнюють електронну форму, програма миттєво обробляє внесені дані та надсилає відповідь про реєстрацію повідомлення.
Сервіс передбачає електронну взаємодію з Державним реєстром речових прав на нерухоме майно Мін’юсту. Користувачам не потрібно власноруч вносити у форму відомості про земельну ділянку, на якій планується будівництво. Достатньо вказати кадастровий номер.
Новий формат отримання адмінпослуги дозволяє українцям зручно, швидко та прозоро розпочати власне будівництво.

(13)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Розпочати будівництво можна онлайн Reviewed by on . Українці зможуть за декілька хвилин оформити право на будівництво В Україні запрацювала перша автоматизована електронна адміністративна послуга – реєстрація пов Українці зможуть за декілька хвилин оформити право на будівництво В Україні запрацювала перша автоматизована електронна адміністративна послуга – реєстрація пов Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.