Понеділок , 19 Серпень 2019Home » Млинівщина » Рятувальники Млинівщини застерігають краян

Рятувальники Млинівщини застерігають краян

Безпека біля водойм залежить від рівня обізнаності
Тепла погода сприяє тому, що громадяни все частіше вирушають на відпочинок до ставків та річок. Проте, якщо нехтувати елементарними правилами безпеки, дозвілля може обернутися трагічним випадком. Особливої актуальності ця проблема набуває влітку, коли розпочинається купальний сезон. Крім того, діти в цей час перебувають на канікулах і замість школи самостійно вирушають на відпочинок до місцевих водойм. У такому випадку вкрай важливо не втрачати пильність, адже безвідповідальність часто може обернутися збільшенням сумної статистики загиблих.
З метою запобігання виникненню нещасних випадків фахівці Служби порятунку закликають вас дотримуватися правил безпеки під час перебування на місцевих водоймах та привчати до цього дітей. Не дозволяйте їм самостійно бавитися біля озер, річок та уважно слідкуйте за їхніми діями під час відпочинку.
Дбайте про свою безпеку і у випадку виникнення надзвичайної події негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101.

(40)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Рятувальники Млинівщини застерігають краян Reviewed by on . Безпека біля водойм залежить від рівня обізнаності Тепла погода сприяє тому, що громадяни все частіше вирушають на відпочинок до ставків та річок. Проте, якщо н Безпека біля водойм залежить від рівня обізнаності Тепла погода сприяє тому, що громадяни все частіше вирушають на відпочинок до ставків та річок. Проте, якщо н Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.