Неділя , 23 Лютий 2020Home » Млинівщина » Рятувальники та соціальні спеціалісти спілкувались із уразливим сім’ями

Рятувальники та соціальні спеціалісти спілкувались із уразливим сім’ями

Фахівці служб Млинівщини працювали в приватному секторі
З метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій працівники ДПРЧ-6 ДПРЗ-4 ГУ ДСНС України у Рівненській області спільно з фахівцями із соціальної роботи КЗ «Млинівський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» здійснили планові перевірки помешкань уразливих верств населення. Такі профілактичні відпрацювання на території Млинівської громади проведені в приватному житловому секторі, фахівці навчали громадян правил пожежної безпеки в побуті.
Роз’яснювальну роботу провели серед сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та одиноких престарілих громадян.
В результаті подвірних обходів житлових будинків фахівці пожежної частини звернули увагу їхніх власників на стан утримання приладів пічного опалення та електроприладів, а також вручили жителям тематичні листівки на протипожежну тематику та побажали їм не нехтувати правилами особистої безпеки задля запобігання виникнення надзвичайних ситуацій.
за матеріалами:Млинівська селищна рада

(86)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Рятувальники та соціальні спеціалісти спілкувались із уразливим сім’ями Reviewed by on . Фахівці служб Млинівщини працювали в приватному секторі З метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій працівники ДПРЧ-6 ДПРЗ-4 ГУ ДСНС Ук Фахівці служб Млинівщини працювали в приватному секторі З метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій працівники ДПРЧ-6 ДПРЗ-4 ГУ ДСНС Ук Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.