Неділя , 23 Лютий 2020Home » Млинівщина » Сертифіковані вчителі області отримують надбавки

Сертифіковані вчителі області отримують надбавки

85 вчителів початкових класів можуть зареєструватись на сертифікацію
Вже з січня цього року згідно із Законом України «Про освіту» вчителі, що успішно пройшли сертифікацію, отримуватимуть доплату в розмірі 20% посадового окладу. Таких на Рівненщині – 31. Доплату педагоги отримуватимуть протягом терміну дії сертифікату, тобто 3-х років.
«Приємно відзначити, що участь у сертифікації у 2019 році взяли вчителі з різних куточків області. Вітаю наших першопрохідців та бажаю успіхів тим, хто цьогоріч проходитиме оцінювання. Виявляйте ініціативу та давайте разом ставати агентами змін, роблячи освіту ще кращою», – зазначив начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.
Цьогоріч в області для проходження сертифікації можуть зареєструватись 85 вчителів початкових класів. Охочим варто поспішати, адже реєстрація завершується 31 січня. Детальнішу інформацію про сертифікацію у 2020 році ви можете дізнатись, перейшовши за посиланням.

 

(15)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Сертифіковані вчителі області отримують надбавки Reviewed by on . 85 вчителів початкових класів можуть зареєструватись на сертифікацію Вже з січня цього року згідно із Законом України «Про освіту» вчителі, що успішно пройшли с 85 вчителів початкових класів можуть зареєструватись на сертифікацію Вже з січня цього року згідно із Законом України «Про освіту» вчителі, що успішно пройшли с Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.