Понеділок , 6 Квітень 2020Home » Без категорії » Шахраї маніпулюють на ситуації з COVID-19

Шахраї маніпулюють на ситуації з COVID-19

Держпродспоживслужба застерігає мешканців Рівненщини від придбання медпрепаратів, що лікують коронавірус
В ситуації яка склалася з поширенням коронавірусу COVID-19 у ЗМІ та мережі Інтернет може розповсюджуватись інформація про лікарські засоби які мають лікувальні дії на коронавіруси.
За інформацією Асоціації представників міжнародних виробників АІРМ Ukreine на цей час не існує жодного спеціального лікування коронавірусу COVID-19, а пацієнтам в ізоляції надається симптоматичне лікування, відповідно до рекомендацій ВООЗ. Станом на сьогодні відсутні офіційні публікації визнаних медичних досліджень, що можуть підтвердити лікувальний або профілактичний ефект будь-якого препарату щодо коронавірусу COVID-19, повідомляють в управлінні захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області.
Та незважаючи на це у час, що характеризується підвищеною уразливістю людей до маніпуляції та омани розповсюджується реклама лікарських засобів з інформацією щодо лікувальної дії на коронавіруси. Така реклама може мати ознаки недобросовісної. А недобросовісна реклама забороняється.
Про факти розповсюдження такої реклами просимо інформувати управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області за адресою вул. Поповича, 65А, м. Рівне та на електронну пошту Е-mail:vetmed@rivneprod.gov.uа

(1)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Шахраї маніпулюють на ситуації з COVID-19 Reviewed by on . Держпродспоживслужба застерігає мешканців Рівненщини від придбання медпрепаратів, що лікують коронавірус В ситуації яка склалася з поширенням коронавірусу COVID Держпродспоживслужба застерігає мешканців Рівненщини від придбання медпрепаратів, що лікують коронавірус В ситуації яка склалася з поширенням коронавірусу COVID Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.