Четвер , 19 Вересень 2019Home » Млинівщина » Що потрібно знати млинівчанам при оформленні ID-карток та закордонних паспортів

Що потрібно знати млинівчанам при оформленні ID-карток та закордонних паспортів

З липня збільшиться адміністративний збір за оформлення особистих документів
Вартість оформлення ID-картки терміном до 20 робочих днів становитиме 345 грн, з них 126 грн – вартість адмінпослуги, решта – вартість бланка.
При оформленні ID-картки терміном до 10 робочих днів нова вартість складе 471 грн, з них 252 грн – вартість адмінпослуги, решта – вартість бланка.
Як повідомляють в управлінні ДМС у Рівненській області, оформлення закордонного паспорта терміном до 20 робочих днів вартуватиме 682 грн, з них 352 грн – адмінпослуга, решта – бланк.
Закордонний паспорт за 7 робочих днів та до 3 робочих днів (у разі наявності підстав*) вартуватиме 1034 грн (раніше 810, 32 грн), з них 704 – адмінпослуга, решта – бланк.
Вартість адмінпослуг залежить від розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року.

(202)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Що потрібно знати млинівчанам при оформленні ID-карток та закордонних паспортів Reviewed by on . З липня збільшиться адміністративний збір за оформлення особистих документів Вартість оформлення ID-картки терміном до 20 робочих днів становитиме 345 грн, з ни З липня збільшиться адміністративний збір за оформлення особистих документів Вартість оформлення ID-картки терміном до 20 робочих днів становитиме 345 грн, з ни Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.