Вівторок , 12 Листопад 2019Home » Млинівщина » Що ж буде в Млинові замість управління Пенсійного фонду

Що ж буде в Млинові замість управління Пенсійного фонду

Млинівське управління Пенсійного фонду припиняє свою діяльність як юридична особа
У Млинівському управлінні Пенсійного фонду на даний час відбувається реорганізація. Управління змінило не тільки структуру, а й керівника установи.
Юридична особа припиняє свою діяльність через реорганізацію із створенням у його структурі на території кожної адміністративно-територіальної одиниці самостійного відділу (сервісний центр).
Начальницею Млинівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) призначили Ірину Шевчук.
Журналістка Інформаційного порталу Млинова поспілкувалася з новопризначеною очільницею сервісного центру,  щоб дізнатися, як реорганізація вплине на роботу відділу.
«Хочу Вас запевнити, що реорганізація установи насамперед стосується скорочення відділів у структурі установи. Вона полягає у приєднанні до Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області, тобто скоротили бухгалтерію, кадровиків та юристів. На даний час у нас функціонує два відділи – це відділ обслуговування громадян, відділ призначення пенсій та адміністратор.Тому наші послуги як надавались, так і будуть надаватись», – зазначила Ірина Шевчук.

(283)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Що ж буде в Млинові замість управління Пенсійного фонду Reviewed by on . Млинівське управління Пенсійного фонду припиняє свою діяльність як юридична особа У Млинівському управлінні Пенсійного фонду на даний час відбувається реорганіз Млинівське управління Пенсійного фонду припиняє свою діяльність як юридична особа У Млинівському управлінні Пенсійного фонду на даний час відбувається реорганіз Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.