Понеділок , 19 Серпень 2019Home » Млинівщина » Школи області мають оновити статути

Школи області мають оновити статути

Переоформлення статутів шкіл триватиме до 2022 року
Статути українських закладів загальної середньої освіти мають бути переоформлені до 28 вересня 2022 року. Про це йдеться у листі Міністерства освіти, що адресований керівникам департаментів освіти і науки на місцях.
Необхідність оновлення статутів у відомстві пояснюють нормою «Прикінцевих та перехідних положень» закону «Про освіту», згідно з якою переоформлення установчих документів закладів освіти з метою приведення їх у відповідність із законом здійснюється впродовж п’яти років з дня набрання чинності законом, повідомляють в Рівненській ОДА.
У Міносвіти також нагадали, що статут школи має затверджуватись засновником або уповноваженим ним органом.
Окрім цього, відомством надані роз’яснення щодо найменування закладу загальної середньої освіти, визначення типу та форми власності закладу освіти та відомостей, які повинні міститися в статуті школи.

 

(39)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Школи області мають оновити статути Reviewed by on . Переоформлення статутів шкіл триватиме до 2022 року Статути українських закладів загальної середньої освіти мають бути переоформлені до 28 вересня 2022 року. Пр Переоформлення статутів шкіл триватиме до 2022 року Статути українських закладів загальної середньої освіти мають бути переоформлені до 28 вересня 2022 року. Пр Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.