Школярки виграли Спартакіаду (фото)

Перемога ліцеїсток з Млинівщини слугує перепусткою до третього етапу змагань
В рамках проведення обласної Спартакіади школярів Рівненщини 13 березня на базі Млинівської ЗОШ № 3 провели змагання з волейболу серед юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти.
В змаганнях взяли участь 6 команд дівчат та 7 команд юнаків з Млинівської ЗОШ № 1, Млинівської ЗОШ № 3, Млинівської гуманітарної гімназії, Новоселівської ЗОШ, Берегівської ЗОШ, Довгошиївського НВК, Малодорогостаївського ліцею, повідомляють у Млинівській селищній раді.

За результатами ігор місця розподілились наступним чином:
Дівчата:
І місце – Малодорогостаївський ліцей;
ІІ місце – Новоселівська ЗОШ;
ІІІ місце – Млинівська ЗОШ № 1.
Юнаки:
І місце – Млинівська ЗОШ № 1;
ІІ місце – Малодорогостаївський ліцей;
ІІІ місце – Млинівська гуманітарна гімназія.

Журналістка Інформаційного порталу Млинова поспілкувалась із вчителем фізкультури Малодорогостаївського ліцею Сергієм Гаврилюком.
«Такий гарний результат ми змогли досягнути завдяки спортивним здібностям, наполегливості та систематичним тренуванням. На даний час я треную 10 дівчат та 14 хлопців. Звичайно, волейбол – це спортивна гра, яка характеризується великим різноманіттям ігрових ситуацій, необхідністю швидкого реагування на них, численними стрибковими рухами. Я, як вчитель фізкультури та тренер, бачу потенціал кожного учасника гри. У дітей та підлітків є не тільки мета, а інколи й лінь. Тому хочеться, щоб не тільки я, а і батьки дбали про здоров’я власних дітей і спонукали їх систематично відвідувати тренування. А ще хочу подякувати всім, хто нас підтримує – директору нашого ліцею Марії Павлюк, директору Млинівської ЗОШ № 3 Сергію Яковцю, директору ДЮСШ Юрію Вербіцькому та звичайно Млинівській громаді»,– зазначив тренер Сергій Гаврилюк.


(201)

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.