Співпраця двох громад у військово-патріотичних іграх

Зародження спільних традицій в Острожецькій та Млинівській громадах
Уже традиційно у червні в Острожецькій громаді проводяться військово-патріотичні ігри. З 15-17 червня відбулись другі військово-патріотичні ігри Острожецької громади, метою яких є удосконалення системи військово-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в Україні.
Захід був організований Острожецькою сільською радою та депутатом Іваном Скочком.
Учасники ігор – це учні з Острожецької та Млинівської громади. Школярів навчали бійці АТО в орієнтуванні на місцевості, стрільбі із пневматичної зброї, подоланню смуги перешкод, тактичній підготовці та основах медичної допомоги. За результатом цих навчань для команд шкіл було організовано змагання з пейнтболу.

На відкриття ігор завітали голова Острожецької ОТГ Тарас Гордійчук, депутат Рівненської облради Алла Черній та голова Млинівської селищної ради Дмитро Левицький. Посадовці на кілька хвилин відчули себе учасниками ігор, так як мали змогу постріляти зі зброї та скуштувати смачний куліш.

За результатами змагань перемогу здобула команда Уїздецької ЗОШ. Всіх учасників нагородили грамотами та подарунками.
null
Голова Острожецької ОТГ Тарас Гордійчук висловив особливу подяку генеральному спонсору військово-патріотичних ігор директору ТОВ «ІДНА» Володимиру Голубу та Аллі Черній за подарунки, Володимиру Чайці за надане місце проведення, колишнім і діючим військовослужбовцям та усім, хто доклав зусиль до організації ігор.
null
За матеріалами: Острожецька громада

(28)

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.