Понеділок , 21 Жовтень 2019Home » Млинівщина » Старшокласники селища ознайомились з роботою установи

Старшокласники селища ознайомились з роботою установи

У Млинові учні завітали в навчальне відділення центру зайнятості
Млинівська районна філія Рівненського ОЦЗ спільно з Млинівським навчальним відділенням Рівненського ЦПТО ДСЗ 8 жовтня провели день відкритих дверей навчального закладу.
Учні 11 класів загальноосвітніх шкіл селища завітали до навчального відділення. Директор філії, Ігор Загоруйко, проінформував молодих людей про тенденції сучасного ринку праці та про важливість вибору професії затребуваної місцевим роботодавцем. Анатолій Смалько, завідувач відділення, розповів про увесь спектр послуг ДСЗ стосовно навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації на базі Рівненського ЦПТО ДСЗ, акцентувавши увагу на професіях «Перукар (перукар-модельєр)» та «Рибовод (кваліфікований робітник)» – саме їх у відділенні здобувають безробітні. Провела екскурс, ознайомивши молодь з навчальною базою, яка вважається однією з найкращих в РЦПТО. Майстериня виробничого навчання Вікторія Рибальченко продемонструвала майстер-клас з перукарської справи, у цьому їй допомогли нинішні слухачки.
За матеріалами: Млинівська районна філія Рівненського обласного центру зайнятості

(27)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Старшокласники селища ознайомились з роботою установи Reviewed by on . У Млинові учні завітали в навчальне відділення центру зайнятості Млинівська районна філія Рівненського ОЦЗ спільно з Млинівським навчальним відділенням Рівненсь У Млинові учні завітали в навчальне відділення центру зайнятості Млинівська районна філія Рівненського ОЦЗ спільно з Млинівським навчальним відділенням Рівненсь Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.