Понеділок , 20 Січень 2020Home » Млинівщина » Студенти коледжу ознайомились з роботою установи

Студенти коледжу ознайомились з роботою установи

На Млинівщині молоді розповіли механізм пошуку роботи
Студенти Млинівського державного технолого-економічного коледжу завітали до Млинівської районної філії Рівненського ОЦЗ, адже для молодих людей питання працевлаштування після навчання є однозначно актуальним та важливим.
Захід розпочався з екскурсу приміщенням філії у форматі «клієнт – послуги». Олена Саківець, завідувач сектору активної підтримки безробітних, відтворила ланцюжок усіх можливостей, які пропонуються державною службою громадянину, що звернувся за допомогою чи консультацією. Далі молоді люди відвідали семінар з основ техніки пошуку роботи, де отримали комплексну інформацію з чого ж варто розпочинати пошук роботи, де можна отримати інформацію про вакансії, наскільки важливим є резюме та як його використовувати під час пошуку роботи; дізналися про особливості підготовки та проходження співбесіди у роботодавця.
Також студенти отримали інформацію щодо професійного зростання та кар’єрних перспектив на місцевому ринку праці. Спільно з фахівцями філії обговорили можливості працевлаштування та основні виклики, що існують сьогодні на ринку праці й шляхи їх вирішення.

 

(21)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Студенти коледжу ознайомились з роботою установи Reviewed by on . На Млинівщині молоді розповіли механізм пошуку роботи Студенти Млинівського державного технолого-економічного коледжу завітали до Млинівської районної філії Рів На Млинівщині молоді розповіли механізм пошуку роботи Студенти Млинівського державного технолого-економічного коледжу завітали до Млинівської районної філії Рів Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.