Неділя , 23 Лютий 2020Home » Країна » Суди розглянули 197 справ про булінг

Суди розглянули 197 справ про булінг

Осіб, що завдають кривди притягнули до відповідальності
Цифра дня: з 19 січня по 3 вересня судами розглянули 197 справ про булінг.
Із них в 93 справах винесли рішення про накладення стягнення:
✔ в 7 випадках – попередження, яке не передбачені в санкції статті
✔ у 8 випадках – громадські роботи
✔ в 1 випадку – зобов‘язання публічно вибачитись
✔в 77 випадках – штраф
✔ 47 справ відправили на доопрацювання до органів поліції
✔43 справи закрили за відсутністю складу правопорушення або у зв’язку зі спливом строку позовної давності
✔у 14 справах суд обмежився усним зауваженням.
За весь час винесли 4 рішення апеляційного суду: 3 з них залишили чинними постанови суду першої інстанції про накладення стягнення, а 1 – скасували рішення суду першої інстанції.
В 11 справах однією зі сторін були вчителі:
✔ у 8 справах вчителі виступали кривдниками, однак 4 з них були закриті (суд встановив відсутність складу правопорушення в діях вчителів), 3 відправили на доопрацювання до органів поліції, в 1 справі вчителя звільнили від відповідальності, обмежившись усним зауваженням.
✔ у 3 справах вчителів визнали потерпілими особами, у 2 справах їх кривдники були оштрафовані, 1 справа була закрита в зв’язку зі спливом строку притягнення до відповідальності.
20 травня в м. Сторожинець Чернівецької області до відповідальності була притягнута директорка Сторожинецького НВК за неповідомлення працівників поліції про факти вчинення булінгу учня школи, яку вона очолює. На неї наклали штраф в розмірі 850 грн.
Крім того, за вказаний період часу прийняли 11 рішень з приводу кібербулінгу – цькування, яке вчинялося в соціальних мережах (найчастіше Інстаграм) та месенджерах (Вайбер, Телеграм).

(26)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Суди розглянули 197 справ про булінг Reviewed by on . Осіб, що завдають кривди притягнули до відповідальності Цифра дня: з 19 січня по 3 вересня судами розглянули 197 справ про булінг. Із них в 93 справах винесли р Осіб, що завдають кривди притягнули до відповідальності Цифра дня: з 19 січня по 3 вересня судами розглянули 197 справ про булінг. Із них в 93 справах винесли р Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.