Вівторок , 18 Червень 2019Home » Млинівщина » Талановиті діти здобувають перші місця в області (фото)

Талановиті діти здобувають перші місця в області (фото)

Вихованці Будинку творчості школярів привезли дві першості на Млинів
Сьогодні, 12 квітня, відзначають Всесвітній день авіації та космонавтики. Щороку, напередодні цього свята, українське молодіжне аерокосмічне об‘єднання «Сузір‘я»(УМАКО «Сузір’я») за сприяння Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова та за підтримки Міністерства освіти і науки України проводить всеукраїнський гуманітарний конкурс «Космічні фантазії». Конкурс проводиться з метою розвитку творчих здібностей у дітей і підлітків, які зацікавлені у дослідженнях Землі і космосу.
Вихованці Млинівського будинку творчості школярів цьогріч також взяли участь в цьому конкурсі. Надіслали роботи у номінаціях: образотворче мистецтво (жанри – живопис, графіка) та декоративно-прикладне мистецтво (техніки – набивання голкою, аплікація з тканини, м’яка іграшка, конструювання, квілінг, гобелен). За підсумками проведення обласного етапу конкурсу «Космічні фантазії», що проводився на базі комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради маємо призерів особистої першості.

У номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» – техніка «Квілінг», вихованка гуртка «Художнє ткацтво» Назарук Юлія посіла І місце за виріб «Годинник «Знаки зодіаку»; у техніці «Вироби з ниток» вихованка гуртка «Набивання голкою» Савченко Валерія, також, посіла І місце за роботу «До нас летить гість».
За матеріалами: Млинівського БТШ

(67)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Талановиті діти здобувають перші місця в області (фото) Reviewed by on . Вихованці Будинку творчості школярів привезли дві першості на Млинів Сьогодні, 12 квітня, відзначають Всесвітній день авіації та космонавтики. Щороку, напередод Вихованці Будинку творчості школярів привезли дві першості на Млинів Сьогодні, 12 квітня, відзначають Всесвітній день авіації та космонавтики. Щороку, напередод Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.