Понеділок , 14 Жовтень 2019Home » Млинівщина » Талановиті вокалісти показали свою майстерність

Талановиті вокалісти показали свою майстерність

Співоча ліцеїстка з Млинівщини виступила у співочому конкурсі
В області відбувається 10-й обласний огляд-конкурс української естрадної пісні «Юна зірка». Учасниками є 60 колективів та окремих вихованців з шкіл, позашкілля та професійно-технічних закладів Рівненщини. Змагаються юні таланти у номінаціях: солісти, дует, тріо та ансамбль.
Цьогоріч більше 200 учасників, віком від 9 до 18 років, з’їхались на конкурс, щоб показати виконавську майстерність, набратися досвіду, порадувати глядачів піснями.
Серед учнів закладів загальної, середньої та позашкільної освіти високу виконавську майстерність показала Наталія Возняк з Острожецького ліцею ім. І.Єремеєва, що на Млинівщині.

(153)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Талановиті вокалісти показали свою майстерність Reviewed by on . Співоча ліцеїстка з Млинівщини виступила у співочому конкурсі В області відбувається 10-й обласний огляд-конкурс української естрадної пісні «Юна зірка». Учасни Співоча ліцеїстка з Млинівщини виступила у співочому конкурсі В області відбувається 10-й обласний огляд-конкурс української естрадної пісні «Юна зірка». Учасни Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.