Четвер , 27 Лютий 2020Home » Млинівщина » Талановитий музикант привіз найвищу нагороду (фото)

Талановитий музикант привіз найвищу нагороду (фото)

Учень музичної школи здобув золото на регіональному конкурсі
В Острозі 11 травня відбувся III регіональний конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах пам’яті Леоніда Матюка. Конкурс проходив в 3 групових категоріях (молодша, середня, старша). У складі журі були представники Національної музичної академії України, Київської Академії мистецтв і Рівненського державного гуманітарного університету. В конкурсі приймали участь 56 учнів мистецьких шкіл України:м. Харкова, м. Хмельницька, м. Луцька, м. Рівне, м. Славута та інших.
Комунальний заклад «Млинівська музична школа» представляв учень 6 класу Віталій Мінченко, концертмейстер Олена Попілевич, клас викладача Шульгач Наталії Олександрівни. За високу виконавську майстерність він отримав I місце в старшій віковій категорії. Викладач та концертмейстер отримали подяки за високий рівень підготовки учасника, повідомляє Млинівська селищна рада.

(414)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Талановитий музикант привіз найвищу нагороду (фото) Reviewed by on . Учень музичної школи здобув золото на регіональному конкурсі В Острозі 11 травня відбувся III регіональний конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах Учень музичної школи здобув золото на регіональному конкурсі В Острозі 11 травня відбувся III регіональний конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.