Неділя , 23 Лютий 2020Home » Млинівщина » Товариство з обмеженою відповідальністю запрошує на роботу

Товариство з обмеженою відповідальністю запрошує на роботу

На Млинівщині 14 безробітних отримали шанс на офіційне працевлаштування
У Млинівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості 10 вересня відбувся мініярмарок вакансій ТзОВ «Дубава», у якому взяли участь 14 безробітних.
Товариство, яке займається виготовленням заготовок для паркету, пропонувало учасникам заходу працевлаштування на вакансії верстатника деревообробних верстатів та підсобного робітника.
Керівник ТзОВ «Дубава» Володимир Кислюк розповів про умови роботи, заробітну плату та вимоги до претендентів:
«В нас працевлаштування офіційне, робота проводиться в одну зміну, можлива компенсація проїзду до роботи та у зворотному напрямку. Заробітна плата виплачується своєчасно, видається спецодяг для роботи, безпосередньо на виробництві проводиться навчання».

Учасники мініярмароку отримали вичерпні відповіді на свої запитання щодо роботи, умов прийому, соціальних гарантій, якими забезпечуються працівники.
В результаті заходу 3 особ виявили бажання пройти співбесіду безпосередньо на підприємстві. Вони мають можливість ознайомитися з діяльністю підприємства та особливостями роботи. У разі згоди на працевлаштування претенденти зможуть пройти навчання на робочому місці.

(196)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Товариство з обмеженою відповідальністю запрошує на роботу Reviewed by on . На Млинівщині 14 безробітних отримали шанс на офіційне працевлаштування У Млинівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості 10 вересня відбувс На Млинівщині 14 безробітних отримали шанс на офіційне працевлаштування У Млинівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості 10 вересня відбувс Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.