Понеділок , 21 Жовтень 2019Home » Млинівщина » У березні лісгосп пройшов аудит

У березні лісгосп пройшов аудит

ДП «Млинівський лісгосп» пройшов аудит за вимогами та критеріями FSC
Цьогоріч у березні ДП «Млинівський лісгосп» пройшов щорічний аудит з лісоуправління та ланцюжка постачання за вимогами та критеріями FSC, повідомляють у Рівненському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.
ДП «Млинівський лісгосп» довів екологічно відповідальне, соціально вигідне та економічно життєздатне управління лісами, а саме, що заготівля деревини не загрожує біорізноманіттю, не зменшує їх продуктивність і екологічні функції лісів.Державне підприємство допомагає як місцевому населенню, так і працівникам підприємства, а також створює для місцевого населення потужний стимул для збереження лісових ресурсів, та управління ними на основі довгострокових планів.

(89)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

У березні лісгосп пройшов аудит Reviewed by on . ДП «Млинівський лісгосп» пройшов аудит за вимогами та критеріями FSC Цьогоріч у березні ДП «Млинівський лісгосп» пройшов щорічний аудит з лісоуправління та ланц ДП «Млинівський лісгосп» пройшов аудит за вимогами та критеріями FSC Цьогоріч у березні ДП «Млинівський лісгосп» пройшов щорічний аудит з лісоуправління та ланц Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.