Неділя , 23 Лютий 2020Home » Млинівщина » У Млинівській ОТГ працюють над проєктом молочного кластеру

У Млинівській ОТГ працюють над проєктом молочного кластеру

Громади Рівненщини продовжать співпрацю з програмою «U-LEAD з Європою»
Після підписання угоди на саміті ЄС-Україна 8 липня 2019 року прийняли рішення продовжувати успішну роботу Програми «U-LEAD з Європою» з підтримки децентралізації та регіонального розвитку по всій Україні до 2024 року. Співпраця Програми з ОТГ Рівненщини триватиме і надалі.
Як відзначив керівник Рівненського регіонального офісу U-LEAD Руслан Сивий, офіс є наступником  Центру розвитку місцевого самоврядування, який був створений у 2016 році, підтримувався Програмою до кінця 2019 року і тепер включений до структури U-LEAD.
«Рівненський  регіональний офіс U-LEAD продовжує підтримувати розвиток і посилення місцевого самоврядування, допомагати громадам скористатися можливостями, запропонованими реформами децентралізації та регіональної політики. Попередні три роки роботи Програми у Рівненській області були надзвичайно плідними. Командою ЦРМС проведено більше 350 різноманітних заходів, надано понад тисячу консультацій, в яких взяли участь більше 20 тисяч учасників», – розповів він.
За безпосередньої участі радників Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування: у Смизькій ОТГ розроблена та впроваджується перша в Україні стратегія розвитку охорони здоров’я громади; у Бугринській  ОТГ запущено лінію з виробництва палет, завдяки якому громада повністю перейшла на використання відновлювальних джерел енергії при забезпеченні теплом закладів соціальної сфери; у Млинівській ОТГ розробили концепцію проєкту молочного кластеру зі створенням бізнес-інкубатора з переробки молока за кошти Міжнародної організації праці (130 тисяч доларів США).
Протягом цього періоду за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» Рівненщину відвідали представники ОТГ десяти областей України, а представники Рівненських об’єднаних громад мали можливість вивчати зарубіжний та вітчизняний досвід в сфері енергоефективності, сталої мобільності, муніципального управління, а також побудови оптимальних та ефективних мереж надання освітніх та медичних послуг. Загалом у поїздках взяли участь більше 250 чоловік. Ці поїздки також сприяли укладенню договорів партнерства із зарубіжними колегами, чим скористалися п’ять ОТГ області.

 

 

(113)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

У Млинівській ОТГ працюють над проєктом молочного кластеру Reviewed by on . Громади Рівненщини продовжать співпрацю з програмою «U-LEAD з Європою» Після підписання угоди на саміті ЄС-Україна 8 липня 2019 року прийняли рішення продовжува Громади Рівненщини продовжать співпрацю з програмою «U-LEAD з Європою» Після підписання угоди на саміті ЄС-Україна 8 липня 2019 року прийняли рішення продовжува Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.