П’ятниця , 19 Липень 2019Home » Млинівщина » У Млинівській школі відбувся незвичний відкритий урок (фото)

У Млинівській школі відбувся незвичний відкритий урок (фото)

У навчальному закладі був цікавий гість
Про ризики на роботі та правила безпеки дізналися школярі Млинова на уроці «Безпечне і здорове майбутнє праці».
Насиченою запитаннями була зустріч млинівських школярів з начальником відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Рівненській області Володимиром Ситником. Учні 9-х класів Млинівської ЗОШ №3 продемонстрували щиру зацікавленість темою розмови, приуроченої до Всесвітнього дня охорони праці. Володимир Ситник розповів, що цього року країни світу відзначають цей день під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». Щоб досягти цієї мети, Україна втілює європейський ризик-орієнтований напрям охорони праці, повідомляють в Управлінні Держпраці в Рівненській області.
За допомогою яскравої презентації фахівець дохідливо роз’яснив дітям про виробничі ризики. Він навів контрастні приклади нехтування правилами безпеки і їх дотримання, розповів про причини нещасних випадків і показав, якими повинні бути здорові й безпечні умови праці.

Важливою для підлітків була й інформація про працю неповнолітніх. Багато хто з них планує літній підробіток, тому з увагою сприйняли роз’яснення Володимира Ситника про норми трудового законодавства стосовно особливості праці. Фахівець поінформував про вік, з якого допускається до роботи неповнолітній, тривалість робочого часу, норми підіймання і переміщення важких речей тощо.

(196)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

У Млинівській школі відбувся незвичний відкритий урок (фото) Reviewed by on . У навчальному закладі був цікавий гість Про ризики на роботі та правила безпеки дізналися школярі Млинова на уроці «Безпечне і здорове майбутнє праці». Насичено У навчальному закладі був цікавий гість Про ризики на роботі та правила безпеки дізналися школярі Млинова на уроці «Безпечне і здорове майбутнє праці». Насичено Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.