Неділя , 15 Грудень 2019Home » Млинівщина » У Млинові активно порушують правила рибальства

У Млинові активно порушують правила рибальства

Млинівчани намагаються ловити рибу з явними порушеннями
У період з 24 по 30 жовтня державні інспектори Рівненського рибоохоронного патруля зафіксували 28 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Так, склали 21 протокол за ч. 3 ст. 85 КУпАП та оформлені 7 актів виявлення та вилучення безхазяйного майна, згідно з якими вилучені 33 кг риби та 41 одиницю заборонених знарядь лову.
«Загалом, наклали штрафів на суму 1 547 грн. Одну справу передали до судів для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності» – повідомив заступник начальника Управління Держрибагентства Олександр Новак.
Для прикладу, 24 жовтня Рівненській рибоохоронний патруль задокументував порушення правил рибальства. Інцидент стався на березі  Ікви, поблизу смт Млинів. Громадянин мав намір порибалити забороненим знаряддям лову – «екраном».
27 жовтня інспекторським складом викрили аналогічне порушення правил рибальства. Чоловіки мали намір порибалити забороненим знаряддям лову – «екраном». Інцидент стався на березі Ікви, поблизу Млинова.
Того самого дня, під час рибоохоронної роботи державні інспектори на Хріницькому водосховищі, поблизу Товпижина зафіксували порушення природоохоронного законодавства. Рибалка здійснював вилов водних біоресурсів за допомогою знаряддя лову – вісьмох «кружок», перевищивши дозволену кількість.
Проте, завдяки оперативним діям рибоохоронного патруля, громадянин не вистиг завдати шкоди рибному господарству. На особу оформили протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП.
Рівненський рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись природоохоронного законодавства. У разі виявлення порушення – прохання терміново повідомляти за номерами телефонної «гарячої лінії» відомства: (067) 540-53-90.
Порушення правил рибальства карається як накладенням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності. Сума штрафів за порушення правил рибальства згідно КУпАП становить від 340 до 680 грн. За незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотну шкоду передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ст. 249 ККУ. Штраф від 1 700 до 3 400 грн або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу.

(56)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

У Млинові активно порушують правила рибальства Reviewed by on . Млинівчани намагаються ловити рибу з явними порушеннями У період з 24 по 30 жовтня державні інспектори Рівненського рибоохоронного патруля зафіксували 28 поруше Млинівчани намагаються ловити рибу з явними порушеннями У період з 24 по 30 жовтня державні інспектори Рівненського рибоохоронного патруля зафіксували 28 поруше Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.