Вівторок , 18 Червень 2019Home » Млинівщина » У Млинові функціонує підлітковий клуб «Старт»

У Млинові функціонує підлітковий клуб «Старт»

Спортивні та тренерські досягнення Валентина Саврана
На Млинівщині вже близько 18 років діє Підлітковий клуб за місцем проживання «Старт». Свою діяльність клуб розпочав ще у 2000 роках. На даний час клуб діє при КЗ Млинівський Ц ССС ДМ Млинівської селищної ради. В підлітковому клубі популяризують силовий вид спорту, у якому підіймають штангу. Пауерліфтинг також називають силовим триборством, пов’язано це з тим, що як змагальні дисципліни в нього входять три вправи, які в сумі й визначають кваліфікацію спортсмена: присідання зі штангою на плечах, жим штанги лежачи на горизонтальній лаві й тяга штанги.
Журналіст Інформаційного порталу Млинова завітав на одне із тренувань підліткового клубу «Старт», щоб поспілкуватися з тренером Валентином Савраном.
¬ Валентине, як виникла ідея створення підліткового клубу?
¬ Все розпочиналось з дитинства. Ми з братом бувши малими ходили на різні гуртки. А в 90-ті роки було «модно» качатись. Спочатку тренування були вдома, а згодом друзі, знайомі також захопилися ідеєю пауерліфтингу. Для розвитку цього виду спорту на Млинівщині потрібне було приміщення й обладнання. От і звернувся до органів місцевого самоврядування, щоб створити клуб. Це вдалося зробити при одному із відділів РДА, а згодом передали в РЦ ССС ДМ. А весь спортивний інвентар і тренажери в зал – це приблизно 90 %, ми з братом купували, шукали, власноруч зварювали. Я хочу, щоб у Млинові була гарна база для розвитку цього виду спорту.
¬ Яка популярність клубу серед молоді Млинівщини?
¬
Через спортивний клуб пройшло багато молоді селища: діти підростають, старші приводять менших, ходять, займаються, хто для себе, а хто і на результат. Мої вихованці беруть участь у регіональних і всеукраїнських змаганнях з пауерліфтингу. На даний час в клубі займається близько 40 дітей, серед них є і 4 дівчаток. Старші хлопці після двадцяти років займаються для себе.
¬ Ви кажете, що займається багато дітей і молоді, а скільки коштує місячний абонемент?
¬
Щодо коштів (посміхається), ніколи тренування в нас не були платні. Діти просто приходять і займаються. А мені приємно від того, що молодь ніде «не шариться», не курить і не п’є, а займається, тобто веде здоровий спосіб життя.
¬ Валентине, а які особисто ваші досягнення і ваших вихованців в цьому силовому виді спорту?
¬
За час існування клубу було виховано 2 майстри спорту України, 4 кандидати в майстри спорту. Серед досягнень є рекорди України ¬ це Анна Лук’янчук зі станової тяги серед дівчат. В мене рекорд з жиму лежачи серед ветеранів. От і у вересні заплановані змагання з класичного пауерліфтингу – чемпіонат України в Коломиї, а годом й обласні. Плануємо заявити до 10 учасників.
¬ Вам пощастило: Ви змогли поєднати власне хобі й роботу в одне ціле. А як Ви проводите вільний час?
¬
Вільний час, звичайно, що з сім’єю і спортом (посміхається). Розумієте, моя донька також цікавиться цим видом спорту. От і виходить, що дозвілля – це спорт. Спочатку дружина не могла зрозуміти для чого донці займатися пауерліфтингом, але з часом змирилась і радіє за кожне наше досягнення.
Варто зазначити, що підлітковий клуб завжди відкриває свої двері для  млинівчан, а тренер готовий допомогти новачкам. Протягом всієї спортивної кар’єри Валентин Савран подає гідний приклад своїм підопічним і донці, гарно зарекомендував своє дітище на рівні країни і області.

(139)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

У Млинові функціонує підлітковий клуб «Старт» Reviewed by on . Спортивні та тренерські досягнення Валентина Саврана На Млинівщині вже близько 18 років діє Підлітковий клуб за місцем проживання «Старт». Свою діяльність клуб Спортивні та тренерські досягнення Валентина Саврана На Млинівщині вже близько 18 років діє Підлітковий клуб за місцем проживання «Старт». Свою діяльність клуб Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.