Вівторок , 21 Серпень 2018Home » Млинівщина » У Млинові порушили міграційний закон

У Млинові порушили міграційний закон

Поліція виявила в кількох районах області мігрантів, які порушили законодавство
Працівники поліції з початку серпня проводять оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант», метою яких є виявлення, перевірка іноземців і осіб без громадянства щодо дотримання ними міграційного законодавства.
У Рівному за результатами перевірок складено вісім протоколів за статтею 203 КУпАП, тобто, порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України. Ще один протокол за статтею 205 – невжиття громадянами, які запросили в Україну іноземців і осіб без громадянства в приватних справах і надали їм жилу площу, заходів до забезпечення у встановленому порядку їх своєчасної реєстрації.
Чотири протоколи за статтею 203 та три за статтею 205 Кодексу України про адміністративні правопорушення склали органи міграційної служби в Рівненському районі, повідомляє Відділ комунікації поліції Рівненської області.
У Млинівському, Рокитнівському, Радивилівському, Острозькому, Костопільському, Березнівському, Володимирецькому, Вараському, Дубровицькому, Здолбунівському та Гощанському складено по-одному протоколу на іноземців, або осіб без громадянства, за порушення міграційного законодавства. Крім того, два – у Сарнах за статтею 203 КУпАП, а у Володимирці один – за статтею 205 КУпАП.
Також поліцейські направили до Державної міграційної служби вісім подань про примусове повернення іноземців, які порушили правовий статус.
Варто зазначити, що громадяни, які запросили в Україну іноземців і осіб без громадянства в приватних справах і надали їм житлову площу, несуть відповідальність за їх своєчасну реєстрацію. Невжиття таких заходів передбачає штраф від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

(65)

У Млинові порушили міграційний закон Reviewed by on . Поліція виявила в кількох районах області мігрантів, які порушили законодавство Працівники поліції з початку серпня проводять оперативно-профілактичні заходи пі Поліція виявила в кількох районах області мігрантів, які порушили законодавство Працівники поліції з початку серпня проводять оперативно-профілактичні заходи пі Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.