П’ятниця , 19 Липень 2019Home » Млинівщина » У поліції шукають працівників

У поліції шукають працівників

42  посади пропонує Рівненське управління поліції
Головне управління національної поліції в Рівненській області з 17 вересня запрошує на службу в поліцію на посади дільничних офіцерів відділів та відділень. Електронні анкети кандидатів на службу та встановлений перелік документів приймаються по 12 жовтня цього року.
Зареєструватися необхідно на веб-сайті ГУНП або Національної поліції у розділі «Вакансії», або за посиланням.
За додатковою інформацією щодо конкурсу слід звертатись до працівників сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення ГУНП за телефонами: 679-789, 067-362-40-80, 050-425-60-12.
Нагадаємо, реєстрація кандидатів на основі повної загальної середньої освіти на посади поліцейських секторів реагування патрульної поліції, відділень конвойної служби ІТТ, поліцейських ізоляторів тимчасового тримання ГУНП триває до 1 жовтня.

(55)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

У поліції шукають працівників Reviewed by on . 42  посади пропонує Рівненське управління поліції Головне управління національної поліції в Рівненській області з 17 вересня запрошує на службу в поліцію на пос 42  посади пропонує Рівненське управління поліції Головне управління національної поліції в Рівненській області з 17 вересня запрошує на службу в поліцію на пос Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.