У районі працюють над створенням реабілітаційного відділення (фото)

На Млинівщині найближчим часом зможуть пройти реабілітацію військовослужбовці
Заручившись підтримкою представників громадських організацій «Об’єднана міжрайонна спілка учасників антитерористичної операції Рівненської області» та «Об’єднання учасників бойових дій Млинівського району», райдержадміністрація працює над створенням відділення реабілітації для учасників бойових дій на базі Млинівської центральної районної лікарні.
Ідея, як, власне, потреба визрівала давно: після повернення із зони бойових дій багато військових потребують лікування та реабілітації. За словами Віктора Ковальова, головного лікаря Млинівської ЦРЛ, в головному корпусі райлікарні нині є незадіяний блок.
Запропоноване головним лікарем приміщення містить 5 кімнат на 10 ліжок, з окремими санвузлами. Також є додаткові приміщення для облаштування процедурних, кімнати відпочинку.
В Млинівській РДА, як йдется у них на сайті, працюють над розробкою кошторису. Представники громадських організацій під час зустрічі теж озвучили чимало раціональних пропозицій. Зокрема, є потреба в роботі психолога та стоматолога.
Кошти для старту проекту будуть виділені із районного бюджету. Співпрацею в даному напрямку уже зацікавилась Демидівщина.

(66)

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.