У районі працюють сертифіковані спеціалісти (фото)

На Млинівщині 49 сертифікованих осіб працюватимуть в організації ЗНО
У районному відділі освіти проводяться навчальні семінари із питань інструктажу осіб, які дали згоду працювати старшими інструкторами, інструкторами, черговими в пунктах проведення пробного ЗНО-2019.
З 4 березня відповідно до Порядку підготовки працівників, на базі районного методичного кабінету відповідальним за ЗНО в Млинівському районі Цимбалюк Ганною Арсентіївною провели навчальні семінари із питань навчання 122 осіб району.
Під час навчальних семінарів розглядалися питання організації та проведення ЗНО 2019 року (у т.ч. питання роботи з персональними даними та охорони праці, ознайомлення з алгоритмом дій у надзвичайних ситуаціях), особливості ЗНО 2019 року, порівняння процедур пробного та сертифікаційного ЗНО, організація діяльності старших інструкторів, інструкторів, чергових у пункті ЗНО, робота з Технологічною картою старшого інструктора (інструктора) та Технологічною картою чергового. Практична частина семінару передбачала роботу з основними документами та матеріалами пункту ЗНО.
Навчання 64 залучених працівників здійснювалось з метою теоретичної та практичної підготовки до виконання покладених на них обов’язків та проводилось з фахівцями, які залучаються до процедур ЗНО вперше, або термін дії сертифіката яких минув. Після проведення навчань із особами, які будуть залучені до процедур зовнішнього незалежного оцінювання, здійснюється сертифікація у формі та за матеріалами, розробленими у ЛРЦОЯО. Особам, які успішно пройшли сертифікацію, видається Сертифікат,термін дії якого – 5 років. Станом 13 березня з 64 осіб 49 (77%) успішно пройшли сертифікацію. Сертифікація осіб, яких планується залучити до проведення пробного ЗНО триватиме до 15 березня, повідомляють в Млинівській РДА.

 

 

(270)

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.