П’ятниця , 19 Липень 2019Home » Млинівщина » У старостинському окрузі по-особливому привітали матерів (фото)

У старостинському окрузі по-особливому привітали матерів (фото)

Фотозона, виставка сімейних світлин, лірично-хореографічні постановки – у святковому концерті в Малих Дорогостаях
У неділю вся Україна вітала матерів із Днем матері та релігійним святом жінок-мироносиць.
З цієї нагоди 12 травня у приміщенні Малодорогостаївського будинку культури відбулося святкування Дня матері. Перед концертною програмою всі охочі мали можливість зробити світлини в чудовій фотозоні, яку презентували дизайнери «Royal event agency». Гарним доповненням була виставка світлин під назвою «Я, мама і бабуся».

Святкову програму розпочала задушевна пісня про найріднішу у світі людину – неньку. Про значимість слова «мама» та його роль в житті кожної людини розповіла ведуча Алла Тищук. Захід доповнювали танцювальні та вокальні номери. Особливо вразили глядачів постановки танців, автором яких є Оксана Зань. Публіці продемонстрували постановку, що окреслює трагічні дії на Сході країни та втрати матерів, чиїх дітей загубила нищівна війна. Головну партію «мами» в танці виконала Оксана Дмитрівна.

Наступна лірично-хореографічна композиція «Самотність», в якій Ліза Зань виконувала танець, а Розалія Поліщук – роль мами, що чекає на дітей, теж не залишила в залі нікого байдужим.

Ще однією гарною несподіванкою для глядачів стало виконання пісні про родину священиком Віктором Пелихом та Неонілою Онищук.
Півторагодинний концерт промайнув як одна мить. Присутні залишилися задоволеними майстерністю артистів, які допомогли зробити цей день для кожної мами радісним та святковим.

Більше фото – на сторінці Інформаційного порталу Млинова у Facebook.

(14)

(178)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

У старостинському окрузі по-особливому привітали матерів (фото) Reviewed by on . Фотозона, виставка сімейних світлин, лірично-хореографічні постановки – у святковому концерті в Малих Дорогостаях У неділю вся Україна вітала матерів із Днем ма Фотозона, виставка сімейних світлин, лірично-хореографічні постановки – у святковому концерті в Малих Дорогостаях У неділю вся Україна вітала матерів із Днем ма Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.