Понеділок , 19 Серпень 2019Home » Млинівщина » У трьох районах області проводять профілактичні заходи для диких тварин

У трьох районах області проводять профілактичні заходи для диких тварин

На Млинівщині проведуть імунізацію м’ясоїдних тварин
Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області повідомляє, що з метою виконання Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин на 2019 рік, затверджених рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кабінеті Міністрів України від 28.12.2019 за № 3, на території Демидівського, Млинівського та Радивилівського районів загальною площею 1 300 км.кв., планується проведення кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак), проти сказу шляхом розповсюдження приманок з вакциною із літаків.
Розповсюдження приманок відбуватиметься над лісовими та польовими угіддями області, поза територіями населених пунктів та водойм. Коли жителі області побачать літак АН-2, який розкидає приманки просимо не хвилюватися.
Приманка безпечна для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із різким запахом м’ясокісткового борошна. Усередині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.
За матеріалами: Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області

(24)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

У трьох районах області проводять профілактичні заходи для диких тварин Reviewed by on . На Млинівщині проведуть імунізацію м’ясоїдних тварин Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області повідомляє, що з метою виконання Плану протие На Млинівщині проведуть імунізацію м’ясоїдних тварин Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області повідомляє, що з метою виконання Плану протие Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.