Понеділок , 21 Жовтень 2019Home » Млинівщина » У жовтні стартує осінній призов

У жовтні стартує осінній призов

З Рівненщини служитимуть близько 500 осіб 
1 жовтня стартує осінній військовий призов на строкову службу, який триватиме до 31 грудня. Повістку отримають громадяни країни, котрим на початок жовтня 2019 року вже виповнилося 20 років та ще немає 27 років.
«Загалом ми будемо призивати близько 500 осіб. З них до Збройних сил – 300 чоловік, для Національної гвардії України – 140 осіб, для Державної прикордонної служби – 20 і для державної спеціальної служби транспорту України також 20 людей» – розповів військовий комісар Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Валерій Куценко.
У порівнянні із весняним призовом, кількість новобранців від Рівненської області зменшиться майже на сотню. У Рівненському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки пояснюють це збільшенням охочих проходити службу за контрактом.
«При призові виплачується грошова допомога у розмірі 2 прожиткових мінімумів. На сьогодні ця сума складає 3842 гривні. Військовослужбовці, призвані на військово-строкову службу, перебувають на повному державному утриманні, забезпечуються щоденним трьохразовим гарячим харчуванням та військовою формою», – наголосив т.в.о. начальника сектору комплектування Рівненського обласного ТЦК та СП Сергій Названов.
Для громадян, котрі мають ступінь спеціаліста чи магістра, час строкової служби становить 12 місяців, для інших ­ 18. Громадяни, які не закінчили базову середню освіту, до служби не призиваються.

 

(30)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

У жовтні стартує осінній призов Reviewed by on . З Рівненщини служитимуть близько 500 осіб  1 жовтня стартує осінній військовий призов на строкову службу, який триватиме до 31 грудня. Повістку отримають громад З Рівненщини служитимуть близько 500 осіб  1 жовтня стартує осінній військовий призов на строкову службу, який триватиме до 31 грудня. Повістку отримають громад Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.