Четвер , 27 Лютий 2020Home » Млинівщина » В державі підвищують захист військових

В державі підвищують захист військових

Президент підписав закон про посилення соціального захисту осіб з інвалідністю внаслідок війни
Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення зміни до статті 13 Закону України «Про статус ветеранів війни, категорій осіб з інвалідністю внаслідок війни» № 431-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 20 грудня 2019 року.
Документ підвищує рівень соціального захисту всіх категорій учасників антитерористичної операції (АТО) та осіб, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, зокрема з числа волонтерів і добровольців, та учасників бойових дій на території інших держав, які визнані особами з інвалідністю внаслідок війни.
Зокрема, закон надає їм право на безоплатну медичну допомогу в закладах охорони здоров’я Міністерства оборони України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Міністерства внутрішніх справ України, інших центральних органів виконавчої влади, які, відповідно до закону, здійснюють керівництво військовими формуваннями.
Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та вводиться в дію з 1 січня 2020 року.

 

(16)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

В державі підвищують захист військових Reviewed by on . Президент підписав закон про посилення соціального захисту осіб з інвалідністю внаслідок війни Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення зміни Президент підписав закон про посилення соціального захисту осіб з інвалідністю внаслідок війни Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення зміни Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.