В громаді обговорили напрямки медичної реформи (фото)

ГО «Центр UA» у партнерстві з Міністерством охорони здоров’я працювали на Млинівщині
В залі засідань Млинівської селищної ради 4 грудня відбулась публічна консультація з питань втілення реформи охорони здоров’я на первинній ланці надання медичної допомоги. Організаторами якої є горомадська організація  «Центр UA» у партнерстві з Міністерством охорони здоров’я України за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні «U-LEAD з Європою».
Згідно з проектом публічні консультації заплановано провести у 23 об’єднаних територіальних громадах України, Рівненщину представляє Млинівська ОТГ.

Представники ГО «Центр UA» Марія Левонова – координаторка полісі-розробок, Ірина Семеряк – аналітик центру, Ірина Стасюк – регіональна координаторка разом із завідувачами амбулаторіями, фельдшерсько-акушерськими та фельдшерськими пунктами комунального некомерційного закладу «Млинівський центр ПМСД» обговорили питання про чинну законодавчу рамку нововведень та ключові рекомендації з ефективного впровадження медичної реформи на місцях. Організатори публічної консультації детально зупинились на питаннях реорганізації структури надання медичної допомоги на первинній ланці для максимальної ефективності роботи мережі, забезпеченні відповідності табелю оснащення до вимог НСЗУ, організації фінансового планування закладу охорони здоров’я.

В обговоренні питань публічної консультації Млинівський селищний голова Дмитро Левицький акцентував увагу на важливій ролі медицини в громаді, проаналізував стан медичних закладів, звернув увагу на взаємозв’язок медицини з іншими сферами діяльності ОТГ – освітою, культурою, спортом, інфраструктурою. Голова громади зазначив, що для забезпечення надання якісних медичних послуг нашим жителям у наступному, 2019 році, на сесії селищної ради прийнята спеціальна програма фінансової підтримки діяльності медичного закладу.

Василь Семенюк, головний лікар КНК «Млинівський центр ПМСД» детально ознайомив присутніх із функціонуванням реорганізованого медичного закладу в умовах медичної реформи.
В ході спілкування визначили проблемні моменти діяльності медичного закладу, для вирішення яких необхідна підтримки Мінохорони здоров’я.
У заході взяли участь Василь Височанський – регіональний координатор з реформи охорони здоров’я по Рівненській та Волинській областях, Наталія Фесовець – керівник центру моніторингу і оцінки Рівненського Центру громадського здоров’я.
За матеріалами: Млинівська селищна рада

 

(36)

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.