Вівторок , 20 Серпень 2019Home » Млинівщина » В ліцеї на Млинівщині працювали рятувальники

В ліцеї на Млинівщині працювали рятувальники

У навчальному закладі учні мали нагоду перевтілитись у вогнеборців
В Острожецькому ліцеї ім. І. Єремеєва 19 квітня рятувальники ДПРЧ-6 смт Млинів та ДПРП-6 села Острожець провели «День цивільного захисту». На заході вогнеборці звернули особливу увагу учнів та викладачів на суворому дотриманні правил пожежної безпеки та охорони праці під час відпочинку у лісі, виявленні вибухонебезпечних предметів, проведенні заходів у виробничих майстернях навчального закладу. Також учні ліцею мали змогу уявити себе на мить справжніми рятувальниками, одягнувши окремі елементи, бойового спорядження вогнеборців та загасити умовну пожежу.

Рятувальники раді подібним зустрічам і постійно звертають увагу на те, що двері підрозділів ДСНС завжди відкриті для всіх бажаючих отримати знання, які колись зможуть зберегти життя. По завершенню навчання учням вручили пам’ятки про заходи безпеки та плакати з основ безпеки життєдіяльності, повідомляють у Млинівському РС ГУ ДСНС України у Рівненській області.

(58)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

В ліцеї на Млинівщині працювали рятувальники Reviewed by on . У навчальному закладі учні мали нагоду перевтілитись у вогнеборців В Острожецькому ліцеї ім. І. Єремеєва 19 квітня рятувальники ДПРЧ-6 смт Млинів та ДПРП-6 села У навчальному закладі учні мали нагоду перевтілитись у вогнеборців В Острожецькому ліцеї ім. І. Єремеєва 19 квітня рятувальники ДПРЧ-6 смт Млинів та ДПРП-6 села Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.