Понеділок , 19 Серпень 2019Home » Без категорії » В області активізувався кір

В області активізувався кір

Більше 3 тисяч осіб захворіли на кір
Якою є ситуація із захворюваністю на кір в області, які заходи треба провести із первинної профілактики щодо протидії кору обговорили на нараді в облдержадміністрації.
Кір – заразне інфекційне захворювання, переконаний начальник обласного управління охорони здоров’я Юрій Осіпчук:
«Кір передається від хворої людини повітряно-крапельним шляхом, тобто при чханні, кашлі або навіть розмові. Вірус може жити в повітрі та на різних поверхнях до двох годин після того, як хворий залишив приміщення. За статистикою, 9 з 10 не вакцинованих людей, що контактують із хворим, будуть заражені».
Як повідомили в управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації, минулого року висока захворюваність реєструвалась в обласному центрі, а також у Рівненському, Корецькому, Здолбунівському, Радивилівському, Гощанському, Дубенському та Костопільському районах. За минулий рік більше 3 тисячі осіб захворіло на кір.
«Ситуацію із розповсюдженням кору на Рівненщині можна врегулювати вакцинацією. Варто активізувати інформування населення про актуальність імунопрофілактики для того, щоб більше було вакцинованих дітей і дорослих. Необхідно дотримуватись термінів календаря щеплень і якомога скоріше надолужити, якщо пропустили планову вакцинацію», – зазначає Світлана Богатирчук-Кривко.
Станом на 7 лютого у області в наявності понад 43 тисячі доз вакцини КПК (кір, краснуха, паротит). А протягом останнього тижня вакциновано більше 3 тисяч людей, повідомляють в Рівненській ОДА.
Якщо ви контактували з хворим на кір, убезпечити чи значно знизити ризик захворювання може вакцинація. Зверніться до свого лікаря – терапевта чи сімейного лікаря, щоб з’ясувати, чи маєте ви достатній захист від кору і чи вам треба зробити щеплення.

(232)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

В області активізувався кір Reviewed by on . Більше 3 тисяч осіб захворіли на кір Якою є ситуація із захворюваністю на кір в області, які заходи треба провести із первинної профілактики щодо протидії кору Більше 3 тисяч осіб захворіли на кір Якою є ситуація із захворюваністю на кір в області, які заходи треба провести із первинної профілактики щодо протидії кору Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.