Понеділок , 21 Жовтень 2019Home » Млинівщина » В області діє виставка наших воїнів

В області діє виставка наших воїнів

З Рівненщини виставка помандрує до Великобританії
У Рівному діє виставка наших воїнів, яка згодом помандрує до Великобританії у місто Лідс.
Саме звідти від представників української діаспори надійшла пропозиція показати європейській спільноті художні роботи наших воїнів, які повернулися з війни.
«До мене звернулись українці, які живуть за кордоном, щоб провести таку подію у Великобританії. Там 18 травня планують яскраво відзначати день вишиванки – саме в рамках цього свята в місті Лідс відкриється наша виставка. Такі ж пропозиції є від активних людей з Португалії та Німеччини. Тому, думаю, всі ці роботи ще не скоро повернуться в Україну. Тим більше запрошую всіх прийти в будинок культури та побачити все на власні очі, доки є можливість», – розповіла співорганізатор «Стежками війни» волонтерка Вікторія Шинкаренко.
Виставка увібрала близько 100 різних експонатів – від намальованих картин до художнього розпису ящиків з-під снарядів, повідомляють в Рівненській ОДА.
Також усе доповнять численними фотографіями з війни та портретами українських героїв.
А ще є артефакти з війни – уламки мін і снарядів, що забирали життя або залишили воїнів інвалідами.
Захід організований за сприяння численних громадських та волонтерських організацій, наприклад, ГО «Обласна ветеранська спілка АТО Рівненщини», ГО «Допомога Армії Рівне», об’єднання матерів загиблих воїнів «Єдина родина», а також долучились голова Рівненської ОДА Олексія Муляренко і голова обласної ради Олександр Данильчук.

(20)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

В області діє виставка наших воїнів Reviewed by on . З Рівненщини виставка помандрує до Великобританії У Рівному діє виставка наших воїнів, яка згодом помандрує до Великобританії у місто Лідс. Саме звідти від пред З Рівненщини виставка помандрує до Великобританії У Рівному діє виставка наших воїнів, яка згодом помандрує до Великобританії у місто Лідс. Саме звідти від пред Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.