П’ятниця , 19 Липень 2019Home » Млинівщина » В області підтримали проект, який окупиться за три роки

В області підтримали проект, який окупиться за три роки

Острожецький проект в тринадцятці, який співфінансуватиме область
На Рівненщині 13 соціальних об’єктів стануть енергоощаднішими. Їхній перелік затвердила Конкурсна рада обласного конкурсу. Ініціативи районів, міст та об’єднаних громад майже одноголосно підтримали представники ОДА, депутатського корпусу та громадськості.
Так, енергоефективні заходи проведуть на об’єктах Володимирецького, Здолбунівського, Корецького та Рокитнівського районів, у Рівному, а також в Крупецькій, Миляцькій, Острожецькій та Тараканівській ОТГ.
Що ж це за проект, що він передбачає собою – журналістка Інформаційного порталу Млинова дізнавалась в Острожецькій громаді в автора проекту.
«Ми створили даний проект під Острожецьку районну лікарню. У проекті надано докладну інформацію щодо мети та доцільності впровадження, наведено також обґрунтування та розрахунки, визначено показники ефективності та описано наслідки встановлення котла на альтернативному виді палива, резервного джерела живлення електромережі та заміни теплотраси. Хочу зазначити, що проект співфінансуюється областю. Частка сільської ради становить 343, 688 тис. грн, а області – 515 тис. грн. І за попередніми підрахунками, проект окупиться громаді уже через три роки експлутації»,– прокоментував в.о. начальника відділу земельних відносин, комунальності власності, містобудування та архітектури, екології та благоустрою, економічного розвитку Острожецької сільської ради Павло Веремчук.

 

(201)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

В області підтримали проект, який окупиться за три роки Reviewed by on . Острожецький проект в тринадцятці, який співфінансуватиме область На Рівненщині 13 соціальних об’єктів стануть енергоощаднішими. Їхній перелік затвердила Конкур Острожецький проект в тринадцятці, який співфінансуватиме область На Рівненщині 13 соціальних об’єктів стануть енергоощаднішими. Їхній перелік затвердила Конкур Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.