Неділя , 15 Грудень 2019Home » Млинівщина » В області планують відкрити 9 пунктів габаритно-вагового контролю

В області планують відкрити 9 пунктів габаритно-вагового контролю

У Рівненській ОДА пропонують перерозподілити доходи від штрафів за руйнування доріг
Близько 600 порушень зафіксовано цьогоріч на Рівненщині за недотримання вантажівками вагових норм. За перевантажені фури, які їздили дорогами області, водії мають сплатити понад 108 тисяч євро штрафів. Усі кошти перерахують до Державного бюджету.
«Великогабаритні вантажівки руйнують рівненські дороги. Думаю, буде справедливо, якщо частина коштів від штрафів буде залишатися в області і перераховуватись до нашого дорожнього фонду. Щоб далі ми могли ці гроші використати на ремонт пошкоджених автошляхів та заходи з безпеки руху. Звернення з такою ініціативою про зміни до законодавства ми вже готуємо до Кабінету Міністрів», – відзначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.
Тим часом, на Рівненщині діє 2 стаціонарні пункти габаритно-вагового контролю – поблизу села Опарипси Радивилівського району та біля Корця. Така кількість є недостатньою, вважає Віталій Коваль. Тому в Рівненській ОДА розглядають можливість відкриття ще 9 пунктів габаритно-вагового контролю на основних трасах Рівненщини.

 

(74)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

В області планують відкрити 9 пунктів габаритно-вагового контролю Reviewed by on . У Рівненській ОДА пропонують перерозподілити доходи від штрафів за руйнування доріг Близько 600 порушень зафіксовано цьогоріч на Рівненщині за недотримання вант У Рівненській ОДА пропонують перерозподілити доходи від штрафів за руйнування доріг Близько 600 порушень зафіксовано цьогоріч на Рівненщині за недотримання вант Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.