Понеділок , 14 Жовтень 2019Home » Млинівщина » В області працює Віце-прем’єр-міністр України (фото)

В області працює Віце-прем’єр-міністр України (фото)

«Підняття пенсій – це не одноразова акція під вибори», – Павло Розенко на Рівненщині
Підвищення пенсій, доплати багатодітним та запровадження монетизації субсидій – це не одноразові акції під вибори.
Це системна політика чинної влади впродовж останніх років.
На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко на Рівненщині під час наради за участю управлінців, медиків, працівників установ соціальної сфери.
«Реформи соціальної сфери розпочали задовго до виборчого процесу. Так, пенсійну реформу ми розпочали 1,5 роки тому. Перший масштабний перерахунок відбувся 1 жовтня 2017 року. Після того ми щороку збільшували пенсії, залежності від рівня прожиткового мінімуму. З 1 січня 2018 року та з 1 січня – двічі – здійснювався перерахунок пенсій військовим пенсіонерам, а підвищення пенсій, які залежать від прожиткового мінімуму, відбувалося щороку двічі на рік», – нагадав він.
Як зазначив Павло Розенко, підвищення пенсій, які відбулися у березні 2019 року, – не останні. Уряд продовжує працювати над подальшим вдосконаленням пенсійної системи.
Як доповів начальник ГУ Пенсійного фонду у Рівненській області Василь Петняк, унаслідок березневого перерахунку пенсій, 78% пенсіонерів області отримали збільшені пенсії. У середньому їхня пенсія зросла на 575 гривень. У порівняні з минулим роком середній розмір пенсії на Рівненщині підвищився на 700 гривень, повідомляють в Рівненській ОДА.
За словами Віце-прем’єр-міністра, Президент України Петро Порошенко вніс ще одну пропозицію щодо змін у пенсійне забезпечення. Для категорій пенсіонерів, які мають великий страховий стаж, але отримують мінімальну пенсію, планують запровадити 13-ту пенсію, коли за підсумками року можна буде допомагати таким людям.
Наразі Уряд працює над опрацюванням цієї ініціативи.

(42)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

В області працює Віце-прем’єр-міністр України (фото) Reviewed by on . «Підняття пенсій – це не одноразова акція під вибори», – Павло Розенко на Рівненщині Підвищення пенсій, доплати багатодітним та запровадження монетизації субсид «Підняття пенсій – це не одноразова акція під вибори», – Павло Розенко на Рівненщині Підвищення пенсій, доплати багатодітним та запровадження монетизації субсид Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.