Вівторок , 18 Червень 2019Home » Область » В області стартував проект «Шкільний офіцер поліції»

В області стартував проект «Шкільний офіцер поліції»

У патрульній поліції Рівненщини працює 5 шкільних офіцерів
В грудні минулого року в області стартував проект «Шкільний офіцер поліції». Головним завданням якого є створення безпечного середовища у загальноосвітніх навчальних закладах, спілкування з дітками, розв’язання конфліктів між учнями, учителями та іншими працівниками шкіл, виховання їх як відповідальних та свідомих громадян.
Шкільний офіцер поліції – це не просто поліцейський, це наставник, друг та порадник.
Інспектори зв’язків з громадськістю розповіли, що програма шкільних офіцерів спрямована на запобігання конфліктів, правопорушень та побудована на інтерактивному навчанні, тому є доступною для школярів різних вікових категорій. В патрульній поліції Рівненської області 5 шкільних офіцерів. Поліцейські переконані, що спілкуючись із дітками, вони здійснюватимуть ефективну профілактику правопорушень серед учнів та виховуватимуть правову свідомість підростаючого покоління.
За матеріалами: Патрульна поліція в Рівненській області

(39)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

В області стартував проект «Шкільний офіцер поліції» Reviewed by on . У патрульній поліції Рівненщини працює 5 шкільних офіцерів В грудні минулого року в області стартував проект «Шкільний офіцер поліції». Головним завданням якого У патрульній поліції Рівненщини працює 5 шкільних офіцерів В грудні минулого року в області стартував проект «Шкільний офіцер поліції». Головним завданням якого Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.