Субота , 18 Січень 2020Home » Млинівщина » В області відбудеться зустріч із заступником міністра

В області відбудеться зустріч із заступником міністра

На Рівненщині відбудеться захід де обговорять земельні реформи
У п’ятницю, 8 листопада, о 14 год у Рівному відбудеться зустріч із заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарасом Висоцьким та уповноваженим із земельних питань Романом Лещенком у рамках програми «Діалоги про Україну».
Під час заходу презентують плани Уряду стосовно зміни системи управління земельними ресурсами. Серед головних пріоритетів – дерегуляція з питань землеустрою, реформа Держгеокадастру та всієї системи управління земельними ресурсами; значна передача повноважень з управління землею до ОТГ та місцевих рад; забезпечення фермерів достатнім фінансуванням для купівлі землі та вирішення інших потреб свого розвитку; антирейдерська реформа.
Захід відбудеться за адресою: м. Рівне, проспект Миру 7-а, Федерація профспілок Рівненської  області, третій поверх, актова зала.
Питання, які будуть обговорені:

  • складові земельної реформи та строки її проведення;
  • кроки Уряду щодо доступу малих та середніх фермерів до фінансування;
  • забезпечення справедливого розподілу державної підтримки серед агровиробників;
  • боротьба з рейдерством, як передумова ефективного розвитку земельних відносин;
  • передача ОТГ функцій з управління землями;
  • захист прав власників паїв;
  • презентація гарячої лінії Уряду та сайту щодо земельної реформи.

Команда Президента Володимира Зеленського продовжує програму «Діалоги про Україну». Посадовці Офісу Президента, урядовці, народні депутати проводитимуть зустрічі у регіонах країни, під час яких обговорюватимуть з представниками місцевого самоврядування та громадськістю ключові питання розвитку держави. Мета таких зустрічей – безпосередній діалог влади та суспільства, у результаті якого має бути напрацьована спільна позиція та спільні рішення з чутливих і важливих питань.

(21)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

В області відбудеться зустріч із заступником міністра Reviewed by on . На Рівненщині відбудеться захід де обговорять земельні реформи У п’ятницю, 8 листопада, о 14 год у Рівному відбудеться зустріч із заступником міністра розвитку На Рівненщині відбудеться захід де обговорять земельні реформи У п’ятницю, 8 листопада, о 14 год у Рівному відбудеться зустріч із заступником міністра розвитку Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.