Вівторок , 18 Червень 2019Home » Млинівщина » В області викрили незаконну партію цигарок

В області викрили незаконну партію цигарок

З незаконного обігу вилучили 16 тисяч цигарок
Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Рівненській області вилучили з незаконного обігу велику партію цигарок. В рамках проведення операцій «Акциз 2019», «Рубіж» та розслідування кримінального провадження за ч.1 ст. 204 та ч.1 ст. 199 КК України під процесуальним керівництвом прокуратури Рівненської області встановили групу жителів обласного центру, які незаконно купували та реалізовували ввезені в Україну поза митним контролем цигарки іноземного виробництва, призначені для продажу в магазинах безмитної торгівлі. Вказані тютюнові вироби фігуранти зберігали на двох складах м. Рівне та реалізовували кінцевим покупцям на ринках міста Рівного, повідомляють в ГУ ДФС у Рівненській області.
За результатами санкціонованих обшуків, проведених у місцях незаконного зберігання підакцизної продукції, з незаконного обігу вилучено 16 тис. 945 пачок цигарок іноземного погодження (з них 540 пачок – з підробленими акцизними марками) орієнтовною вартістю майже 600 тис. гривень.Триває слідство.

(71)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

В області викрили незаконну партію цигарок Reviewed by on . З незаконного обігу вилучили 16 тисяч цигарок Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Рівненській області вилучили з незаконного обігу велику партію цигарок. З незаконного обігу вилучили 16 тисяч цигарок Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Рівненській області вилучили з незаконного обігу велику партію цигарок. Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.