П’ятниця , 24 Січень 2020Home » Млинівщина » В області зареєстрували 79 користувачів мисливських угідь

В області зареєстрували 79 користувачів мисливських угідь

На Рівненщині розпочався сезон полювання на парнокопитних та хутрових диких тварин
У першу еділю листопада на Рівненщині розпочинається сезон полювання на парнокопитних та хутрових диких тварин.
Дні полювання визначають користувачі мисливських угідь відповідно до ст. 19 Закону України про мисливські господарства та полювання.
Нагадуємо, що кожен мисливець зобов’язаний мати при собі посвідчення, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, дозвіл на добування тварин, дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю. У разі використання під час полювання собак мисливських порід чи інших ловчих звірів і птахів, на них потрібно мати відповідний паспорт.
Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.
Полювання на диких парнокопитних здійснюється відповідно до Лімітів використання мисливських тварин державного мисливського фонду у сезон полювання 2019-2020 років, затверджених наказом Мінагрополітики України від 16.05.2019 № 249.
Триватиме сезон полювання до кінця грудня на самців та самок козулі, самок оленя плямистого, самок кабана та їх молодняк, здатний до самостійного існування; до кінця січня – на зайця-русака, самців оленя плямистого, кабана та їх молодняк здатний до самостійного існування; до кінця лютого 2020 року – на лисицю та єнотоподібного собаку.
За порушення правил полювання передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. За дотримання всіх норм в області спілкуватимуть спеціальні рейдові групи.
На сьогодні в Рівненські області зареєстрували 79 користувачів мисливських угідь, повідомляють у Рівненському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

 

(51)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

В області зареєстрували 79 користувачів мисливських угідь Reviewed by on . На Рівненщині розпочався сезон полювання на парнокопитних та хутрових диких тварин У першу еділю листопада на Рівненщині розпочинається сезон полювання на парно На Рівненщині розпочався сезон полювання на парнокопитних та хутрових диких тварин У першу еділю листопада на Рівненщині розпочинається сезон полювання на парно Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.