Вівторок , 20 Серпень 2019Home » Млинівщина » В п’яте відбудеться Міжнародна виставка

В п’яте відбудеться Міжнародна виставка

Сучасні енергозберігаючі технології презентуватимуть на Рівненщині
На Рівненщині вже в п’яте  відбудеться Міжнародна виставка енергоощадних технологій «Сучасність. Енергозбереження. Технології».
Виставка «СЕТ» започаткована ще у 2015 році як імпульс газозаміщенню, відколи гостро постало питання енергетичної незалежності держави. Захід проводиться за підтримки Рівненської облдержадміністрації, за підтримки НАНУ, НТУУ «КПІ», Держенергоефективності, Мінрегіонбуду.
Цього року вона проходитиме 13-14 червня на території ТОВ «Рівнетеплоенерго» (м. Рівне, вул. Д.Галицького, 27).
Нині ж триває підготовка до заходу.
Серед учасників – компанії-виробники як місцевого, так і закордонного обладнання та технологій. Реєстрація ще не закінчилася, тому можна подавати заявки на участь.
Щоб взяти участь у виставці, підприємцям необхідно звернутися у департамент ЖКГ, енергетики та енергоефективності Рівненської ОДА. Контактні особи: Віталій Гордійчук, (е-mail: energozb_rivne@ukr.net , телефакс: +38 0362 28-88-68, +38 0362 28-44-72, +38 099 38-10-969).

(14)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

В п’яте відбудеться Міжнародна виставка Reviewed by on . Сучасні енергозберігаючі технології презентуватимуть на Рівненщині На Рівненщині вже в п'яте  відбудеться Міжнародна виставка енергоощадних технологій «Сучасніс Сучасні енергозберігаючі технології презентуватимуть на Рівненщині На Рівненщині вже в п'яте  відбудеться Міжнародна виставка енергоощадних технологій «Сучасніс Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.